Uzbekistan

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Uzbekistan

Nemovitost na prodej v Uzbekistánu

Uzbekistán je země Střední Asie, bývalá sovětská republika. Je známé pro mešity, mauzolea a místa spojená s Hedvábnou cestou, starodávnou obchodní cestou, která spojovala Čínu se Středozemním mořem. V Samarkandu, nejdůležitějším městě na cestě, je Registan: důležitý příklad islámské architektury. Na severu a západě hraničí s Kazachstánem, na východě s Kyrgyzstánem a Tádžikistánem, na jihu s Afghánistánem a Turkmenistánem; společně s Lichtenštejnskem je to jediná země na světě, která je na moři dvojnásobně uzavřená, to znamená, že nemá žádný výstup na moře a hraničí se státy také se všemi vnitrozemskými. Toshkent je hlavním městem Uzbekistánu.

Pokud chcete koupit nemovitost k prodeji v Uzbekistánu, investuje hlavní město Uzbekistánu do jednoho z největších realitních a městských přestavovacích projektů na světě. Taškentské mezinárodní obchodní centrum, schválené uzbeckou vládou v červenci 2017. Rozkládá se na ploše 80 hektarů uprostřed největšího uzbeckého města. Velký městský projekt vzbudil zájem mezinárodních společností a investorů do nemovitostí a může být také důležitou hnací silou cestovního ruchu. Hlavní plán Taškentu zahrnuje výstavbu moderních budov pro kanceláře, hotely, obytné oblasti, konferenční místnosti, hypermarkety, nákupní centra a pěší zóny.

Trh s nemovitostmi v Uzbekistánu během posledního desetiletí do značné míry stagnoval, což bylo ovlivněno zhoršující se ekonomickou situací a podnikatelským prostředím v zemi. Je třeba poznamenat, že situace se v tuto chvíli rychle mění a s liberalizací celé ekonomiky se očekává, že se trh nemovitostí v blízké budoucnosti znovu zrodí.

Zahraniční investoři se setkali s obtížemi při nákupu nemovitosti k prodeji v Uzbekistánu, protože je obtížné získat povolení k převodu uzbeckých lidí na americké dolary v částkách požadovaných pro repatriaci. V Uzbekistánu neexistoval alternativní právní trh pro investory, kteří si přáli převést prostředky do zahraničí. To se zhoršovalo zejména celkovým nedostatkem zahraničních investorů na trhu.

Nedostatek zahraničních investic znamenal, že trendy na trhu byly taženy místními a sezónními faktory. Malí místní investoři zůstávají jedinými hráči na trhu, kteří usilují o uchovávání hodnoty v majetku, nikoli v riskantním a neefektivním bankovním systému.

Očekává se, že pokračující ekonomické reformy, zlepšené ekonomické klima a liberalizace směnáren měn zajistí, že trh s nemovitostmi bude mezi prvními třídami aktiv, které mají být získány zpět. Trh se vyznačuje nedostatečnou historickou nabídkou adekvátních rezidenčních a komerčních nemovitostí k prodeji v Uzbekistánu. Po podstatné cenové korekci má trh nemovitostí pevné základy pro růst a atraktivní ocenění. Cizinci a občané jiných regionů země, kteří si koupí nemovitost k prodeji v Taškentu, mohou získat povolení k pobytu po zakoupení nemovitosti k prodeji v hodnotě nejméně 100 000 USD. To bylo možné po nedávných legislativních změnách.

  •  
    Stěhování do Uzbekistánu. Vysílejte a žijte v Uzbekistánu.

      Hlavní hrdina se nachází ve střední Asii a nemá přístup k moři. Je to skutečně jedinečný národ, který vás určitě překvapí. Mluvíme o Uzbekistánu. Velmi dobře víme, že v dnešní době jsou nejžádanějšími destinacemi jiné, ale můžeme vás ujistit, že v tomto případě je překvapení, která se mohou ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 2118

Prodat Třípokojový, Uzbekistan, Taškent, Taškent, center

850,955.00CZK
Prodat
Třípokojový

80 m²
Krásný byt v centru, se 6 pokoji, klimatizace, panoramatický balkon, jihozápadní poloha, sklep. Chcete-li být částečně reorganizováni.
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB